252012CDMCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
252012CDMCDS-R47MC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 252012CDMCDS-R47MC
Producent / Mærke: Sumida Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 3.8A 20 MOHM SMD
Dataark: 252012CDMCDS-R47MC.pdf
  • Besked
Specifikationer for 252012CDMCDS-R47MC
Varenummer 252012CDMCDS-R47MC Fabrikant Sumida Corporation
Beskrivelse FIXED IND 470NH 3.8A 20 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6188 pcs Datablad 252012CDMCDS-R47MC.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package 1008 (2520 Metric) Størrelse / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Afskærmning Shielded Serie 252012CDMC/DS
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne 308-2341-1 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 20 mOhm 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 20 mOhm
Nuværende vurdering 3.8A Nuværende - Mætning 4A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: General Cable
Beskrivelse: CABLE 2COND 18AWG BLACK 5000'
På lager: 52 pcs
Hent: 25202.46.01.pdf
RFQ
2520C-2
2520C-2
producenter: Staco Energy Products Co.
Beskrivelse: VARIABLE TRANSFORMER 560V 20A
På lager: 5537 pcs
Hent: 2520C-2.pdf
RFQ
252012CDMCDS-1R5MC
252012CDMCDS-1R5MC
producenter: Sumida Corporation
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 2.5A 55 MOHM SMD
På lager: 3742 pcs
Hent: 252012CDMCDS-1R5MC.pdf
252012CDMCDS-2R2MC
252012CDMCDS-2R2MC
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 2A 75 MOHM SMD
Hent: 252012CDMCDS-2R2MC.pdf
2520C
2520C
Beskrivelse: VARIABLE TRANSFORMER 280V 10A
Hent: 2520C.pdf
2520B562K302PM
2520B562K302PM
producenter: KEMET
Beskrivelse: CAP CER 5600PF 3KV X7R RADIAL
På lager: 709 pcs
Hent: 2520B562K302PM.pdf
252012CDMCDS-3R3MC
252012CDMCDS-3R3MC
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 1.5A 105 MOHM
Hent: 252012CDMCDS-3R3MC.pdf
2520C-3
2520C-3
Beskrivelse: VARIABLE TRANSFORMER 560V 30A