CDEP63MENP-R68MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDEP63MENP-R68MC
Producent / Mærke: Sumida Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 9A 9.2 MOHM SMD
Dataark: CDEP63MENP-R68MC.pdf
  • Besked
Specifikationer for CDEP63MENP-R68MC
Varenummer CDEP63MENP-R68MC Fabrikant Sumida Corporation
Beskrivelse FIXED IND 680NH 9A 9.2 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3093 pcs Datablad CDEP63MENP-R68MC.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.285" L x 0.268" W (7.25mm x 6.80mm)
Afskærmning Shielded Serie CDEP
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 308-1551-6 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Inductor 9A 9.2 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 9.2 mOhm Max
Nuværende vurdering 9A Nuværende - Mætning 23.2A