CDMC8D28NP-R39MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDMC8D28NP-R39MC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDMC8D28NP-R39MC
Producent / Mærke: Sumida Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 19.9A 2.8 MOHM
Dataark: CDMC8D28NP-R39MC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDMC8D28NP-R39MC
Varenummer CDMC8D28NP-R39MC Fabrikant Sumida Corporation
Beskrivelse FIXED IND 390NH 19.9A 2.8 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 152238 pcs Datablad CDMC8D28NP-R39MC.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm)
Afskærmning Shielded Serie CDMC8D28
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 308-1620-2
CDMC8D28NPR39MC
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Composite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Inductor 19.9A 2.8 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.8 mOhm Max
Nuværende vurdering 19.9A Nuværende - Mætning 19.8A