XZFMYK10A2
SunLEDSunLED
XZFMYK10A2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XZFMYK10A2
Producent / Mærke: SunLED
Produkt beskrivelse DISPLAY 0.4" 2DIGIT YLW CA SMD
Dataark: XZFMYK10A2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for XZFMYK10A2
Varenummer XZFMYK10A2 Fabrikant SunLED
Beskrivelse DISPLAY 0.4" 2DIGIT YLW CA SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40200 pcs Datablad XZFMYK10A2.pdf
Bølgelængde - Peak 590nm Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 1.95V
Størrelse / Dimension 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) Serie -
Power Dissipation (Max) 75mW Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-SMD, No Lead Antal tegn 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Rating 14mcd
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Skærmtype 7-Segment
Ciffer / Alpha størrelse 0.40" (10.16mm) Detaljeret beskrivelse Character LED Display Module Yellow 7-Segment 2 Character Common Anode 1.95V 10mA 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead
Nuværende - Test 10mA Fælles Pin Common Anode