XZMDKDGCBD110W
SunLEDSunLED
XZMDKDGCBD110W Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XZMDKDGCBD110W
Producent / Mærke: SunLED
Produkt beskrivelse LED RGB CLEAR SMD
Dataark: XZMDKDGCBD110W.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for XZMDKDGCBD110W
Varenummer XZMDKDGCBD110W Fabrikant SunLED
Beskrivelse LED RGB CLEAR SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 88739 pcs Datablad XZMDKDGCBD110W.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 1.95V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue Synsvinkel 120°
Leverandør Device Package SMD Størrelse / Dimension 1.60mm L x 1.60mm W
Serie - Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Andre navne 1497-1179-6
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Rating 79mcd Red, 297mcd Green, 69mcd Blue Lens gennemsigtighed Clear
Linseformat / størrelse Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 1.60mm Objektivfarve Colorless
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde (Max) 0.70mm
Funktioner - Detaljeret beskrivelse Red, Green, Blue (RGB) 630nm Red, 525nm Green, 465nm Blue LED Indication - Discrete 1.95V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue 4-SMD, No Lead
Nuværende - Test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue Konfiguration Common Anode