PRL1632-R016-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R016-F-T1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PRL1632-R016-F-T1
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES SMD 0.016 OHM 1W 1206 WIDE
Dataark: PRL1632-R016-F-T1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PRL1632-R016-F-T1
Varenummer PRL1632-R016-F-T1 Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES SMD 0.016 OHM 1W 1206 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 451978 pcs Datablad PRL1632-R016-F-T1.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 1W
Spænding - Opdeling 1206 Tykkelse (Max) 0/ +200ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serie PRL
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Andre navne PRL1632.016FTR
PRL1632R016FT1
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer PRL1632-R016-F-T1
Højde - Siddende (Max) 0.024" (0.60mm) Funktioner Current Sense
FIFO s 2 Udvidet beskrivelse 0.016 Ohm ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Beskrivelse RES SMD 0.016 OHM 1W 1206 WIDE