PRL1632-R033-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R033-F-T1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PRL1632-R033-F-T1
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.033 OHM 1W 1206 WIDE
Dataark: 1.PRL1632-R033-F-T1.pdf2.PRL1632-R033-F-T1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PRL1632-R033-F-T1
Varenummer PRL1632-R033-F-T1 Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.033 OHM 1W 1206 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 147768 pcs Datablad 1.PRL1632-R033-F-T1.pdf2.PRL1632-R033-F-T1.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serie PRL Modstand 33 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Andre navne PRL1632.033FDKR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.024" (0.60mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film