PRL1632-R100-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R100-F-T1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PRL1632-R100-F-T1
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE
Dataark: 1.PRL1632-R100-F-T1.pdf2.PRL1632-R100-F-T1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PRL1632-R100-F-T1
Varenummer PRL1632-R100-F-T1 Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 469504 pcs Datablad 1.PRL1632-R100-F-T1.pdf2.PRL1632-R100-F-T1.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serie PRL Modstand 100 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Andre navne PRL1632.100FTR
PRL1632R100FT1
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.024" (0.60mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film