RL0816S-R47-F
SusumuSusumu
RL0816S-R47-F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL0816S-R47-F
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.47 OHM 1% 1/5W 0603
Dataark: RL0816S-R47-F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL0816S-R47-F
Varenummer RL0816S-R47-F Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.47 OHM 1% 1/5W 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 187784 pcs Datablad RL0816S-R47-F.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient 0/ +200ppm/°C
Leverandør Device Package 0603 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RL Modstand 470 mOhms
Power (Watts) 0.2W, 1/5W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Andre navne 408-1426-1
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.022" (0.55mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 470 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film