RL0816T-R022-G
SusumuSusumu
RL0816T-R022-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL0816T-R022-G
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.022 OHM 2% 1/4W 0603
Dataark: 1.RL0816T-R022-G.pdf2.RL0816T-R022-G.pdf
  • Besked
Specifikationer for RL0816T-R022-G
Varenummer RL0816T-R022-G Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.022 OHM 2% 1/4W 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1394030 pcs Datablad 1.RL0816T-R022-G.pdf2.RL0816T-R022-G.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package 0603 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RL Modstand 22 mOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.024" (0.60mm)
Funktioner Current Sense Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 22 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Sammensætning Thin Film