RL1220S-R27-F
SusumuSusumu
RL1220S-R27-F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL1220S-R27-F
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.27 OHM 1% 1/3W 0805
Dataark: 1.RL1220S-R27-F.pdf2.RL1220S-R27-F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL1220S-R27-F
Varenummer RL1220S-R27-F Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.27 OHM 1% 1/3W 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 263693 pcs Datablad 1.RL1220S-R27-F.pdf2.RL1220S-R27-F.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient 0/ +200ppm/°C
Leverandør Device Package 0805 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RL Modstand 270 mOhms
Power (Watts) 0.333W, 1/3W Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Andre navne RL12S.27FDKR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.020" (0.50mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 270 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film