RL1220S-R51-F
SusumuSusumu
RL1220S-R51-F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL1220S-R51-F
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES SMD 0.51 OHM 1% 1/3W 0805
Dataark: RL1220S-R51-F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL1220S-R51-F
Varenummer RL1220S-R51-F Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES SMD 0.51 OHM 1% 1/3W 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3077751 pcs Datablad RL1220S-R51-F.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.333W, 1/3W
Spænding - Opdeling 0805 Tykkelse (Max) 0/ +200ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RL
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering 0805 (2012 Metric)
Andre navne RL1220SR51F
RL12S.51FTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer RL1220S-R51-F
Højde - Siddende (Max) 0.020" (0.50mm) Funktioner Current Sense
FIFO s 2 Udvidet beskrivelse 0.51 Ohm ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Beskrivelse RES SMD 0.51 OHM 1% 1/3W 0805