RL1220T-R043-J
SusumuSusumu
RL1220T-R043-J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL1220T-R043-J
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.043 OHM 5% 1/4W 0805
Dataark: 1.RL1220T-R043-J.pdf2.RL1220T-R043-J.pdf
  • Besked
Specifikationer for RL1220T-R043-J
Varenummer RL1220T-R043-J Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.043 OHM 5% 1/4W 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2134654 pcs Datablad 1.RL1220T-R043-J.pdf2.RL1220T-R043-J.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package 0805 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RL Modstand 43 mOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Andre navne RL12T.043JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.020" (0.50mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 43 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film