RL1220T-R075-J
SusumuSusumu
RL1220T-R075-J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL1220T-R075-J
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES SMD 0.075 OHM 5% 1/4W 0805
Dataark: RL1220T-R075-J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL1220T-R075-J
Varenummer RL1220T-R075-J Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES SMD 0.075 OHM 5% 1/4W 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2019805 pcs Datablad RL1220T-R075-J.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.25W, 1/4W
Spænding - Opdeling 0805 Tykkelse (Max) 0/ +350ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RL
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering 0805 (2012 Metric)
Andre navne RL1220TR075J
RL12T.075JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer RL1220T-R075-J
Højde - Siddende (Max) 0.020" (0.50mm) Funktioner Current Sense
FIFO s 2 Udvidet beskrivelse 0.075 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Beskrivelse RES SMD 0.075 OHM 5% 1/4W 0805