RL1220T-R18-G
SusumuSusumu
RL1220T-R18-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL1220T-R18-G
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.18 OHM 2% 1/3W 0805
Dataark: 1.RL1220T-R18-G.pdf2.RL1220T-R18-G.pdf
  • Besked
Specifikationer for RL1220T-R18-G
Varenummer RL1220T-R18-G Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.18 OHM 2% 1/3W 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6921 pcs Datablad 1.RL1220T-R18-G.pdf2.RL1220T-R18-G.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package 0805 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RL Modstand 180 mOhms
Power (Watts) 0.333W, 1/3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.020" (0.50mm)
Funktioner Current Sense Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 180 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film Sammensætning Thin Film