RL1632T-R020-G
SusumuSusumu
RL1632T-R020-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL1632T-R020-G
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.02 OHM 2% 1/2W 1206
Dataark: 1.RL1632T-R020-G.pdf2.RL1632T-R020-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL1632T-R020-G
Varenummer RL1632T-R020-G Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.02 OHM 2% 1/2W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 803146 pcs Datablad 1.RL1632T-R020-G.pdf2.RL1632T-R020-G.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie RL Modstand 20 mOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)