RL3264L4-R390-F
SusumuSusumu
RL3264L4-R390-F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL3264L4-R390-F
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.39 OHM 1% 1W 2512
Dataark: 1.RL3264L4-R390-F.pdf2.RL3264L4-R390-F.pdf
  • Besked
Specifikationer for RL3264L4-R390-F
Varenummer RL3264L4-R390-F Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.39 OHM 1% 1W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 152157 pcs Datablad 1.RL3264L4-R390-F.pdf2.RL3264L4-R390-F.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie RL Modstand 390 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne RL32L4.390FTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 4
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.026" (0.65mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 390 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film