RL7520WT-R002-J
SusumuSusumu
RL7520WT-R002-J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL7520WT-R002-J
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.002 OHM 2W 3008 WIDE
Dataark: 1.RL7520WT-R002-J.pdf2.RL7520WT-R002-J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL7520WT-R002-J
Varenummer RL7520WT-R002-J Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.002 OHM 2W 3008 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 485110 pcs Datablad 1.RL7520WT-R002-J.pdf2.RL7520WT-R002-J.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ +800ppm/°C
Leverandør Device Package 0830 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Serie RL Modstand 2 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Andre navne RL7520WTR002J
RL75WT.002JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.028" (0.70mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 2 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film