RL7520WT-R022-G
SusumuSusumu
RL7520WT-R022-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL7520WT-R022-G
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.022 OHM 2W 3008 WIDE
Dataark: 1.RL7520WT-R022-G.pdf2.RL7520WT-R022-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL7520WT-R022-G
Varenummer RL7520WT-R022-G Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.022 OHM 2W 3008 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 405698 pcs Datablad 1.RL7520WT-R022-G.pdf2.RL7520WT-R022-G.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package 0830 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Serie RL Modstand 22 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Andre navne RL75WT.022GTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.028" (0.70mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 22 mOhms ±2% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film