RP1005S-R33-G
SusumuSusumu
RP1005S-R33-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RP1005S-R33-G
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.33 OHM 2% 1/6W 0402
Dataark: 1.RP1005S-R33-G.pdf2.RP1005S-R33-G.pdf
  • Besked
Specifikationer for RP1005S-R33-G
Varenummer RP1005S-R33-G Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.33 OHM 2% 1/6W 0402 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6266 pcs Datablad 1.RP1005S-R33-G.pdf2.RP1005S-R33-G.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ +200ppm/°C
Leverandør Device Package 0402 Størrelse / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RP Modstand 330 mOhms
Power (Watts) 0.167W, 1/6W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.018" (0.45mm)
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330 mOhms ±2% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film Sammensætning Metal Film