RP1608S-R22-G
SusumuSusumu
RP1608S-R22-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RP1608S-R22-G
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.22 OHM 2% 1/5W 0603
Dataark: 1.RP1608S-R22-G.pdf2.RP1608S-R22-G.pdf
  • Besked
Specifikationer for RP1608S-R22-G
Varenummer RP1608S-R22-G Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.22 OHM 2% 1/5W 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5654 pcs Datablad 1.RP1608S-R22-G.pdf2.RP1608S-R22-G.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ +200ppm/°C
Leverandør Device Package 0603 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RP Modstand 220 mOhms
Power (Watts) 0.2W, 1/5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.022" (0.55mm)
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 220 mOhms ±2% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film Sammensætning Metal Film