YJP1608-R001
SusumuSusumu
YJP1608-R001 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: YJP1608-R001
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES SMD 0 OHM JUMPER 0603
Dataark: YJP1608-R001.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for YJP1608-R001
Varenummer YJP1608-R001 Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES SMD 0 OHM JUMPER 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 890252 pcs Datablad YJP1608-R001.pdf
Tolerance Jumper Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package 0603 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie YJP Modstand 0 Ohms
Power (Watts) - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Andre navne 408-1515-2
YJP1608R001
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.016" (0.40mm) Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 0 Ohms Jumper Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film