MLZ2012M3R3HT
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M3R3HT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLZ2012M3R3HT
Producent / Mærke: TDK Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 500MA 260 MOHM
Dataark: MLZ2012M3R3HT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MLZ2012M3R3HT
Varenummer MLZ2012M3R3HT Fabrikant TDK Corporation
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 500MA 260 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1487584 pcs Datablad MLZ2012M3R3HT.pdf
Type Multilayer Tolerance ±20%
Leverandør Device Package 0805 (2012 Metric) Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Afskærmning Shielded Serie MLZ
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 2MHz
selvinduktion 3.3µH Højde - Siddende (Max) 0.049" (1.25mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 500mA 260 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC-modstand (DCR) 260 mOhm Max Nuværende vurdering 500mA
Nuværende - Mætning 350mA