BZD27C33P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C33P RVG Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BZD27C33P RVG
Producent / Mærke: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA
Dataark: BZD27C33P RVG.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BZD27C33P RVG
Varenummer BZD27C33P RVG Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 756716 pcs Datablad BZD27C33P RVG.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 33V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.2V @ 200mA
Tolerance ±5% Leverandør Device Package Sub SMA
Serie - Strøm - Max 1W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-219AB
Andre navne BZD27C33P RVGTR
BZD27C33P RVGTR-ND
BZD27C33PRVGTR
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans (Max) (Zzt) 15 Ohms
Detaljeret beskrivelse Zener Diode 33V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 1µA @ 24V
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
BZD27C33P RTG
BZD27C33P RTG
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA
På lager: 1012245 pcs
Hent: BZD27C33P RTG.pdf
RFQ
BZD27C33P RQG
BZD27C33P RQG
På lager: 1149484 pcs
Hent: BZD27C33P RQG.pdf
RFQ
BZD27C33P-E3-08
BZD27C33P-E3-08
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Hent: BZD27C33P-E3-08.pdf
BZD27C33P-HE3-08
BZD27C33P-HE3-08
Hent: BZD27C33P-HE3-08.pdf
BZD27C33P-E3-18
BZD27C33P-E3-18
Hent: BZD27C33P-E3-18.pdf
BZD27C33P RUG
BZD27C33P RUG
Hent: BZD27C33P RUG.pdf
BZD27C33P-HE3-18
BZD27C33P-HE3-18
Hent: BZD27C33P-HE3-18.pdf
BZD27C33P RHG
BZD27C33P RHG
Hent: BZD27C33P RHG.pdf
BZD27C33P-M-18
BZD27C33P-M-18
Beskrivelse: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Hent: BZD27C33P-M-18.pdf
BZD27C33P RFG
BZD27C33P RFG
Hent: BZD27C33P RFG.pdf
BZD27C33P R3G
BZD27C33P R3G