TSSW3U60 RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSW3U60 RVG Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TSSW3U60 RVG
Producent / Mærke: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123W
Dataark: TSSW3U60 RVG.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TSSW3U60 RVG
Varenummer TSSW3U60 RVG Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 880084 pcs Datablad TSSW3U60 RVG.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 580mV @ 3A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 60V
Leverandør Device Package SOD123W Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SOD-123W Andre navne TSSW3U60 RVGTR
TSSW3U60 RVGTR-ND
TSSW3U60RVGTR
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SOD123W
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 1mA @ 60V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 3A
Kapacitans @ Vr, F -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TSSW3U60HRVG
TSSW3U60HRVG
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123W