HM17-855220LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HM17-855220LF
Producent / Mærke: TT Electronics
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 1.7A 120 MOHM TH
Dataark: HM17-855220LF.pdf
  • Besked
Specifikationer for HM17-855220LF
Varenummer HM17-855220LF Fabrikant TT Electronics
Beskrivelse FIXED IND 22UH 1.7A 120 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4930 pcs Datablad HM17-855220LF.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Afskærmning Unshielded Serie HM17
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 22µH Højde - Siddende (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 120 mOhm Max Radial
DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max Nuværende vurdering 1.7A