HM66A-1255152MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HM66A-1255152MLF13
Producent / Mærke: TT Electronics
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5MH 290MA 2.076 OHM
Dataark: HM66A-1255152MLF13.pdf
  • Besked
Specifikationer for HM66A-1255152MLF13
Varenummer HM66A-1255152MLF13 Fabrikant TT Electronics
Beskrivelse FIXED IND 1.5MH 290MA 2.076 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6047 pcs Datablad HM66A-1255152MLF13.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie HM66A
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1kHz
selvinduktion 1.5mH Højde - Siddende (Max) 0.232" (5.90mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 290mA 2.076 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.076 Ohm Max Nuværende vurdering 290mA