L101S103LF
TT ElectronicsTT Electronics
L101S103LF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: L101S103LF
Producent / Mærke: TT Electronics
Produkt beskrivelse RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
Dataark: L101S103LF.pdf
  • Besked
Specifikationer for L101S103LF
Varenummer L101S103LF Fabrikant TT Electronics
Beskrivelse RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4288 pcs Datablad L101S103LF.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 10-SIP Størrelse / Dimension 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Serie L, BI Modstand-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Modstand Matchende forhold - Modstand (ohm) 10k
Strøm pr. Element 125mW Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 10-SIP Andre navne 987-1263
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal modstande 9
Antal stifter 10 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.200" (5.08mm) Detaljeret beskrivelse 10k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP