212AS15007
TamuraTamura
Tamura
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 212AS15007
Producent / Mærke: Tamura
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 1W
Dataark: 212AS15007.pdf
  • Besked
Specifikationer for 212AS15007
Varenummer 212AS15007 Fabrikant Tamura
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5008 pcs Datablad 212AS15007.pdf
Vægt - Spænding - Output 15V
Spænding - Indgang 120VAC Størrelse / Dimension 2.50" L x 1.57" W x 1.40" H (63.5mm x 40.0mm x 35.5mm)
Serie 212AS Region udnyttet North America
Power (Watts) 1.1W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Andre navne MT7149
Driftstemperatur -10°C ~ 40°C Ingen belastning af strømforbrug -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Fixed Blade
Input Connector NEMA 1-15P Form Wall Mount
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse 15V 1.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nuværende - Output (Max) 75mA Ledningslængde 72" (1.83m)
Godkendelser cULus Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
212AS09012
212AS09012
producenter: Tamura
Beskrivelse: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 1W
På lager: 3318 pcs
Hent: 212AS09012.pdf
RFQ
212HR NC032
212HR NC032
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP