830AS03175
TamuraTamura
Tamura
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 830AS03175
Producent / Mærke: Tamura
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3V 5W
Dataark: 830AS03175.pdf
  • Besked
Specifikationer for 830AS03175
Varenummer 830AS03175 Fabrikant Tamura
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3V 5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4596 pcs Datablad 830AS03175.pdf
Vægt - Spænding - Output 3V
Spænding - Indgang 120VAC Størrelse / Dimension 3.58" L x 2.28" W x 2.07" H (91.0mm x 58.0mm x 52.5mm)
Serie 830AS Region udnyttet North America
Power (Watts) 5.3W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Andre navne MT7161
Driftstemperatur -10°C ~ 40°C Ingen belastning af strømforbrug -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Fixed Blade
Input Connector NEMA 1-15P Form Wall Mount
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse 3V 5.3W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nuværende - Output (Max) 1.75A Ledningslængde 72" (1.83m)