830AS24045
TamuraTamura
Tamura
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 830AS24045
Producent / Mærke: Tamura
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 11W
Dataark: 830AS24045.pdf
  • Besked
Specifikationer for 830AS24045
Varenummer 830AS24045 Fabrikant Tamura
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 11W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6153 pcs Datablad 830AS24045.pdf
Vægt - Spænding - Output 24V
Spænding - Indgang 120VAC Størrelse / Dimension 3.58" L x 2.28" W x 2.07" H (91.0mm x 58.0mm x 52.5mm)
Serie 830AS Region udnyttet North America
Power (Watts) 11W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Andre navne MT7171
Driftstemperatur -10°C ~ 40°C Ingen belastning af strømforbrug -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Fixed Blade
Input Connector NEMA 1-15P Form Wall Mount
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse 24V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nuværende - Output (Max) 450mA Ledningslængde 72" (1.83m)
Godkendelser cULus Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
830B1503
830B1503
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: POT 50K OHM 3W WIREWOUND LINEAR
På lager: 1032 pcs
Hent: 830B1503.pdf
RFQ
830AS16090
830AS16090
producenter: Tamura
Beskrivelse: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 14W