AGA0.75NT50
TechflexTechflex
AGA0.75NT50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AGA0.75NT50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
Dataark: AGA0.75NT50.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 509 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for AGA0.75NT50
Varenummer AGA0.75NT50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 509 pcs Datablad AGA0.75NT50.pdf
Vægtykkelse 0.040" (1.02mm) Type attributter Braided
Type Sleeving, Insulated Serie Flex Glass® Acrylic
Driftstemperatur -25°C ~ 155°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Fiberglass, Acrylic Coated
Væskebeskyttelse Oil Resistant Længde 50.00' (15.24m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor 0.830" (21.08mm) Diameter - Indvendigt 0.750" (19.05mm)
Detaljeret beskrivelse Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m) Farve Natural