DFN1.13BK50
TechflexTechflex
DFN1.13BK50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DFN1.13BK50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1.13" ID POLY 50' BLACK
Dataark: 1.DFN1.13BK50.pdf2.DFN1.13BK50.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DFN1.13BK50
Varenummer DFN1.13BK50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1.13" ID POLY 50' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1917 pcs Datablad 1.DFN1.13BK50.pdf2.DFN1.13BK50.pdf
Vægtykkelse 0.045" (1.14mm) Type attributter Braided
Type Sleeving Serie Dura Flex™
Andre navne 1030-1424
DFN1.13BK50-ND
Driftstemperatur -45°C ~ 120°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Materiale Polyamide (PA), Nylon Væskebeskyttelse Gasoline Resistant
Længde 50.00' (15.24m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut, Salt Resistant, Snag Resistant
Miljøbeskyttelse UV Resistant, Weather Resistant Diameter - Udenfor 1.220" (30.99mm)
Diameter - Indvendigt 1.130" (28.70mm) Detaljeret beskrivelse Black Polyamide (PA), Nylon Braided Sleeving 1.130" (28.70mm) 50.00' (15.24m)
Farve Black Slidbeskyttelse Abrasion and Cut Resistant
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DFN0.83BK50
DFN0.83BK50
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 0.83" ID POLY 50' BLACK
På lager: 2417 pcs
Hent: DFN0.83BK50.pdf
RFQ
DFN1.59BK50
DFN1.59BK50
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 1.59" ID POLY 50' BLACK
På lager: 1175 pcs
Hent: DFN1.59BK50.pdf
RFQ
DFN1.25BK50
DFN1.25BK50
Beskrivelse: SLEEVING 1.25" ID POLY 50' BLACK
Hent: DFN1.25BK50.pdf
DFN1.34BK
DFN1.34BK
Beskrivelse: SLEEVING 1.34" ID POLY 100' BLK
På lager: 727 pcs
Hent: DFN1.34BK.pdf
DFN1.00BK50
DFN1.00BK50
Beskrivelse: SLEEVING 1" ID POLY 50' BLACK
Hent: DFN1.00BK50.pdf
DFN1.25BK
DFN1.25BK
Beskrivelse: SLEEVING 1.25" ID POLY 100' BLK
På lager: 768 pcs
Hent: DFN1.25BK.pdf
DFN1.00BK
DFN1.00BK
Beskrivelse: SLEEVING 1" ID POLY 100' BLACK
På lager: 879 pcs
Hent: DFN1.00BK.pdf
DFN0.71BK50
DFN0.71BK50
Beskrivelse: SLEEVING 0.71" ID POLY 50' BLACK
Hent: DFN0.71BK50.pdf
DFN1.34BK50
DFN1.34BK50
Beskrivelse: SLEEVING 1.34" ID POLY 50' BLACK
Hent: DFN1.34BK50.pdf
DFN0.83BK
DFN0.83BK
Beskrivelse: SLEEVING 0.83" ID POLY 100' BLK
På lager: 917 pcs
Hent: DFN0.83BK.pdf
DFN1.13BK
DFN1.13BK
Beskrivelse: SLEEVING 1.13" ID POLY 100' BLK
På lager: 966 pcs
Hent: DFN1.13BK.pdf
DFN1.59BK
DFN1.59BK
Beskrivelse: SLEEVING 1.59" ID POLY 100' BLK