F6F0.25TB100
TechflexTechflex
F6F0.25TB100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6F0.25TB100
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 1/4" X 100' BLACK/WHT
Dataark: 1.F6F0.25TB100.pdf2.F6F0.25TB100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6F0.25TB100
Varenummer F6F0.25TB100 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 1/4" X 100' BLACK/WHT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1114 pcs Datablad 1.F6F0.25TB100.pdf2.F6F0.25TB100.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® FR Andre navne 1030-1355
F6F0.25TB100-ND
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL VW-1 Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse - Længde 100' (30.48m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse Flame Retardant
Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut, Self Extinguishing, Solvent Resistant Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.250" (6.35mm)