F6N0.50BKBB
TechflexTechflex
F6N0.50BKBB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6N0.50BKBB
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 1/2" X 1200' BLACK
Dataark: F6N0.50BKBB.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 191 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 191 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6N0.50BKBB
Varenummer F6N0.50BKBB Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 1/2" X 1200' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 191 pcs Datablad F6N0.50BKBB.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® Andre navne 1030-1477
F6N0.50BKBB-ND
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse - Længde 1200' (365.76m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.500" (12.70mm)