F6N0.75PG100
TechflexTechflex
F6N0.75PG100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6N0.75PG100
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 3/4" X 100' GRAY
Dataark: F6N0.75PG100.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 836 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6N0.75PG100
Varenummer F6N0.75PG100 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 3/4" X 100' GRAY Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 836 pcs Datablad F6N0.75PG100.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® Driftstemperatur -70°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Væskebeskyttelse -
Længde 100' (30.48m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm) Diameter - Indvendig, Udvidet -