F6N1.50BK10
TechflexTechflex
F6N1.50BK10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6N1.50BK10
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 1.5" X 10' BLACK
Dataark: F6N1.50BK10.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6N1.50BK10
Varenummer F6N1.50BK10 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 1.5" X 10' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2978 pcs Datablad F6N1.50BK10.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.038" (0.96mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® Andre navne 1030-1257
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse - Længde 10.00' (3.05m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.500" (38.10mm)
Diameter - Indvendig, Udvidet - Farve Black
Slidbeskyttelse Abrasion and Cut Resistant
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
F6N1.50BK
F6N1.50BK
producenter: Techflex
Beskrivelse: SELF WRAP 1.5" X 75' BLACK