F6V1.50TB
TechflexTechflex
F6V1.50TB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6V1.50TB
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 1.5" X 260' BLACK/WHT
Dataark: F6V1.50TB.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 220 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6V1.50TB
Varenummer F6V1.50TB Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 1.5" X 260' BLACK/WHT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 220 pcs Datablad F6V1.50TB.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.027" (0.69mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® Woven Wrap FR Andre navne 1030-1511
F6V1.50TB-ND
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL VW-1 Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse - Længde 260' (79.25m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse Flame Retardant
Funktioner Clean Cut Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.500" (38.10mm)