F6W0.50BK150
TechflexTechflex
F6W0.50BK150 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F6W0.50BK150
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 1/2" X 150' BLACK
Dataark: F6W0.50BK150.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for F6W0.50BK150
Varenummer F6W0.50BK150 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 1/2" X 150' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1290 pcs Datablad F6W0.50BK150.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.027" (0.69mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie F6® Woven Wrap Andre navne 1030-1521
F6W0.50BK150-ND
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse - Længde 150' (45.72m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Clean Cut Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet 0.500" (12.70mm) Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet -