FGN0.50BK50
TechflexTechflex
FGN0.50BK50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FGN0.50BK50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1/2" X 50' BLACK
Dataark: 1.FGN0.50BK50.pdf2.FGN0.50BK50.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 853 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for FGN0.50BK50
Varenummer FGN0.50BK50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1/2" X 50' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 853 pcs Datablad 1.FGN0.50BK50.pdf2.FGN0.50BK50.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.046" (1.17mm)
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Insultherm® Andre navne 1030-1115
FGN050BK50
Driftstemperatur -70°C ~ 650°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL VW-1 Materiale Fiberglass, Resin Coated, Halogen Free
Væskebeskyttelse Gasoline Resistant Længde 50.00' (15.24m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse Heat Resistant
Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut, Vibration Resistant Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.500" (12.70mm)
Diameter - Indvendig, Udvidet 0.750" (19.05mm) Farve Black