FWN0.75BK25
TechflexTechflex
FWN0.75BK25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FWN0.75BK25
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK
Dataark: 1.FWN0.75BK25.pdf2.FWN0.75BK25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for FWN0.75BK25
Varenummer FWN0.75BK25 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1514 pcs Datablad 1.FWN0.75BK25.pdf2.FWN0.75BK25.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie Flexo® Wrap Andre navne 1030-1069
FWN075BK25
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse - Længde 25.00' (7.62m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm)