GWX0.75BK25
TechflexTechflex
GWX0.75BK25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GWX0.75BK25
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK
Dataark: 1.GWX0.75BK25.pdf2.GWX0.75BK25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for GWX0.75BK25
Varenummer GWX0.75BK25 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1371 pcs Datablad 1.GWX0.75BK25.pdf2.GWX0.75BK25.pdf
Bredde 3.125" (79.38mm) Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie Grip Wrap™ Driftstemperatur -70°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Væskebeskyttelse -
Længde 25.00' (7.62m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip, Impact Resistant
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm) Diameter - Indvendig, Udvidet -
Farve Black Slidbeskyttelse Abrasion and Cut Resistant
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
GWX0.75BK
GWX0.75BK
producenter: Techflex
Beskrivelse: SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
På lager: 714 pcs
Hent: GWX0.75BK.pdf
RFQ
producenter: HellermannTyton
Beskrivelse: SLIT WRAP 0.551" X 100' WHITE