MBS0.50SV50
TechflexTechflex
MBS0.50SV50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MBS0.50SV50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SILVER PLATED COPPER BRAID 1/2"
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 366 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for MBS0.50SV50
Varenummer MBS0.50SV50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SILVER PLATED COPPER BRAID 1/2" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 366 pcs Datablad
Wire Gauge - Ends 36 AWG Type Tubular
Tykkelse - Størrelse, Leveres 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia
Serie Metal Braid Andre navne 1030-1390
Antal luftfartsselskaber 48 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Copper, Silver Plated Længde 50.0' (15.24m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Tubular Ground Braid 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia X 50.0' (15.24m) 36 AWG