NMN1.50BK
TechflexTechflex
NMN1.50BK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NMN1.50BK
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1.5" ID POLY 100' BLACK
Dataark: 1.NMN1.50BK.pdf2.NMN1.50BK.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 585 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for NMN1.50BK
Varenummer NMN1.50BK Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1.5" ID POLY 100' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 585 pcs Datablad 1.NMN1.50BK.pdf2.NMN1.50BK.pdf
Vægtykkelse 0.060" (1.52mm) Type attributter Braided
Type Sleeving Serie Nylon® Multi™
Driftstemperatur -45°C ~ 150°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Polyamide Monofilament, Halogen Free
Væskebeskyttelse Gasoline Resistant, Moisture Resistant Længde 100' (30.48m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Chemical Resistant, Vibration Resistant Miljøbeskyttelse UV Resistant
Diameter - Udenfor 1.620" (41.15mm) Diameter - Indvendigt 1.500" (38.10mm)
Detaljeret beskrivelse Black Polyamide Monofilament, Halogen Free Braided Sleeving 1.500" (38.10mm) 100' (30.48m) Farve Black