NRN0.75BK75
TechflexTechflex
NRN0.75BK75 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NRN0.75BK75
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 3/4" X 75' BLACK
Dataark: 1.NRN0.75BK75.pdf2.NRN0.75BK75.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for NRN0.75BK75
Varenummer NRN0.75BK75 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 3/4" X 75' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1155 pcs Datablad 1.NRN0.75BK75.pdf2.NRN0.75BK75.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Flexo® Noise Reduction Andre navne 1030-1329
NRN0.75BK75-ND
Driftstemperatur -30°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Væskebeskyttelse - Længde 75.00' (22.86m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Clean Cut, Noise Reduction, Vibration Resistant Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm)
Diameter - Indvendig, Udvidet 1.250" (31.75mm) Farve Black