NSN0.75BK70
TechflexTechflex
NSN0.75BK70 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NSN0.75BK70
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 3/4" X 70' BLACK
Dataark: NSN0.75BK70.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for NSN0.75BK70
Varenummer NSN0.75BK70 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 3/4" X 70' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1524 pcs Datablad NSN0.75BK70.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.070" (1.78mm)
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Non-Skid™ Driftstemperatur -40°C ~ 79°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Væskebeskyttelse -
Længde 70.00' (21.34m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner Clean Cut, Slip Resistant
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm) Diameter - Indvendig, Udvidet 1.250" (31.75mm)