NYN0.50BK
TechflexTechflex
NYN0.50BK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NYN0.50BK
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1/2" X 500' BLACK
Dataark: 1.NYN0.50BK.pdf2.NYN0.50BK.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 495 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for NYN0.50BK
Varenummer NYN0.50BK Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1/2" X 500' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 495 pcs Datablad 1.NYN0.50BK.pdf2.NYN0.50BK.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.030" (0.76mm)
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Nylon® Mono™ Driftstemperatur -45°C ~ 150°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Længde 500' (152.40m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut
Miljøbeskyttelse UV Resistant Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.500" (12.70mm) Diameter - Indvendig, Udvidet 0.750" (19.05mm)