NYN1.25BK
TechflexTechflex
NYN1.25BK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NYN1.25BK
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK
Dataark: 1.NYN1.25BK.pdf2.NYN1.25BK.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 596 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 596 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for NYN1.25BK
Varenummer NYN1.25BK Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 596 pcs Datablad 1.NYN1.25BK.pdf2.NYN1.25BK.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.030" (0.76mm)
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Nylon® Mono™ Driftstemperatur -45°C ~ 150°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Længde 250' (76.20m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut
Miljøbeskyttelse UV Resistant Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.250" (31.75mm) Diameter - Indvendig, Udvidet 1.500" (38.10mm)