SFA0.75RD50
TechflexTechflex
SFA0.75RD50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SFA0.75RD50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
Dataark: SFA0.75RD50.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 538 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 538 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for SFA0.75RD50
Varenummer SFA0.75RD50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 538 pcs Datablad SFA0.75RD50.pdf
Vægtykkelse - Type attributter Braided
Type Sleeving, Insulated Serie Flex Glass® Silicone FR
Andre navne SFA0.75RD-50
SFA0.75RD-50-ND
Driftstemperatur -75°C ~ 220°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL VW-1
Materiale Fiberglass, Silicone Coated Væskebeskyttelse Oil Resistant
Længde 50.00' (15.24m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor -
Diameter - Indvendigt 0.750" (19.05mm) Detaljeret beskrivelse Red Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m)