SGH0.75RD
TechflexTechflex
SGH0.75RD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SGH0.75RD
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
Dataark: SGH0.75RD.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 77 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for SGH0.75RD
Varenummer SGH0.75RD Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100' Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 77 pcs Datablad SGH0.75RD.pdf
Vægtykkelse - Type attributter Braided
Type Sleeving, Insulated Serie Flex Glass® Heavy Wall Silicone
Driftstemperatur -85°C ~ 200°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Fiberglass, Silicone Coated
Væskebeskyttelse - Længde 100' (30.48m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Diameter - Udenfor - Diameter - Indvendigt 0.750" (19.05mm)
Detaljeret beskrivelse Red Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m) Farve Red